Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 18:30

WSZYSTKIE CENY SĄ CENAMI BRUTTO

Masaż Poznań Cennik

Cennik naszych usług w Poznaniu to wynika naszej troski o oferowanie najwyższej jakości usług po możliwie najkorzystniejszych cenach. Oferujemy kompleksową opiekę mającą na celu zadbanie o twoje zdrowie. Oferujemy zarówno masaż jak i fizjoterapię. Pozwala to nam na pełną opiekę i pomoc podczas twojej rehabilitacji. Najważniejszym elementem w naszej opinii jest skuteczność leczenia i złagodzenie ewentualnbego bólu z jakim się zmagasz.

Szymon Budnik – ZnanyLekarz.pl

Fizjoterapia Poznań Cennik

Fizjoterapia w naszym gabinecie ma na celu pomóc tobie do możliwie najszybszego powrotu do zdrowia. Nie ograniczamy się tylko do zabiegów na miejscu. Doradzimy tobie jakie ćwiczenia wykonywać w wolnym czasie tak, aby terapia była możliwe najskuteczniejsza! Pomogliśmy już wielu pacjentom. Nasz wspólny wysiłek może tobie pomóc w powrocie do zdrowia i cieszeniu się swobodą ruchu.

Masaż i Fizjoterapia – Usługi

Jeśli szukacie dokładnego spisu usług oferowanych przez naszą firmę zerknijcie na stronę – Usługi. Dowiecie się tam dokładnie jakie rodzaje zabiegów są dostępne w naszym gabinecie. Zależy nam na kompleksowym leczeniu dzięki, któremu uzyskacie długotrwałe efekty. Jeśli zmagasz się z specyficznym problemem umów się do nas na wizyte konsultacyjną. Ocenimy jakiego rodzaju zabiegi i terapia sa dla ciebie konieczne i zaproponujemy kompleksowy plan leczenia – KONTAKT.

Jesteśmy gabinetem masażu i fizjoterapii współpracujacym z Harumi.pl

Masaż Poznań Cennik
Masaż Poznań Cennik

Masaż Poznań Cennik – dodatkowe usługi

Zależy nam na tym abyście byli zadowoleni z naszych usług. W wyniku tego staramy się dopasować do waszych potrzeb. Od czasu do czasu pojawiają się u nas promocje, kody rabatowe oraz inne niespodzianki. Możecie w łatwy sposób zamówić masaż dla bliskich, rodziny i przyjaciół w prezencie. Jesteśmy widoczni na takich portalach jak Znany Lekarz czy Booksy. Mamy doskonałe referencje od naszych klientów. Zobacz ilość pozytywnych opinii na wspomnianych stronach lub w google.

Nie czekaj i zadzwoń do nas! Dowiedz się jak możemy tobie pomóc! Więcej informacji na temat naszego gabinetu uzyskasz na stronie – KONTAKT