Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 18:30

Galeria

Nasze wnętrza i lokalizacja widoczna na zdjęciach. Oferujemy komfortowe warunki i posiadamy własny sprzęt do fizjoterapii. Zaufali nam klienci z całego poznania co jest potwierdzone opiniami na znanylekarz.pl.

Nasz gabinet jest ogrzewany i panuje w nim cisza i spokój. Bez problemu zrelaksujesz się podczas masażu albo poprawisz swoje zdrowie dzięki zabiegom fizjoterapeutycznym i rehabilitacji.

Szymon Budnik – ZnanyLekarz.pl

Fizjoterapia dla każdego

Naszym głównym celem jest dbanie o wasze zdrowie! To ono pozwala wam cieszyć się życiem i czasem spędzonym z przyjaciółmi i rodziną. Nasze wyniki potwierdza długoletnie doświadczenie oraz opinie wystawione przez naszych klientów. Podstawowym celem jaki nam przyświeca jest skuteczność naszych zabiegów! W wyniku tego pomogą one tobie w szybkim powrocie do zdrowia oraz pełnej sprawności ruchowej. Dowiedz się więcej na stronie USŁUGI.

Masaż – Galeria

Masaż może mieć korzystny wpływ na zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Oto kilka sposobów, w jakie masaże mogą wpłynąć na zdrowie:

  1. Redukuje napięcie mięśniowe. Masaż pomaga rozluźnić spięte mięśnie i zwiększyć ich elastyczność, co w efekcie może pomóc w zmniejszeniu bólu i sztywności.
  2. Poprawia krążenie krwi. Masaż może pomóc w poprawie krążenia krwi, co może z kolei zwiększyć przepływ tlenu i składników odżywczych do tkanek, a także przyspieszyć usuwanie toksyn z organizmu.
  3. Zmniejsza stres i poprawia samopoczucie. Masaż może pomóc w zmniejszeniu poziomu hormonów stresu, takich jak kortyzol, a także zwiększyć wydzielanie endorfin – substancji, które poprawiają samopoczucie i redukują ból.
  4. Poprawia elastyczność i zakres ruchu. Masaż może pomóc w poprawie elastyczności i zakresu ruchu w stawach. W wyniku tego może z kolei przeciwdziałać urazom i ponadto zwiększać zdolność do regeneracji.

Fizjoterapia

Fizjoterapia (zwana również terapią fizyczną lub rehabilitacją) to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem i zapobieganiem chorobom i urazom za pomocą ćwiczeń fizycznych, manipulacji, masażu oraz innych metod fizycznych. Często stosuje się ją w przypadku różnego rodzaju problemów związanych z układem mięśniowo-szkieletowym,. Chodzi tutaj głównie o bóle pleców, urazy sportowe, choroby zwyrodnieniowe stawów, a także po zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapeuci to specjaliści zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem pacjentów za pomocą ćwiczeń fizycznych i innych metod fizycznych. W trakcie fizjoterapii pacjent może uczestniczyć w ćwiczeniach wzmacniających mięśnie, ćwiczeniach na równowagę i koordynację, a także w terapii manualnej, masażu, elektrostymulacji czy ćwiczeniach w wodzie. Fizjoterapeuta również pomaga w przywracaniu pełnej funkcjonalności ciała po urazach lub operacjach.